Karnar каталог >>>> погледнете онлајн   преземете .zip Изберете побрз сервер за да ја посетите нашата веб-страница!посетете го нашиот англиски сервер!посетете го нашиот кинески сервер!


LED таванско светло
Прикажи ги другите модели >>
1. Три-димензионална форма предводена таванот светлина
2.
3.
4.

Три-димензионална форма предводена таванот светлина. LED светилки со таванско покритие се совршен начин да се донесе светлина, карактер и повеќе завршен изглед на вашиот простор. LED таванско осветлување е убаво, високо функционално и практично без одржување. Lightology нуди различни најсовремени LED светилки со светол таван кои обезбедуваат осветлено, поканувачко, енергетско ефикасно осветлување за внатрешни поставувања. Додај софистицираност на вашиот модерен мотив со LED близнаци до таванот на светлата од дизајнерските брендови како што се Tech Lighting, Artemide, Swarovski, Leucos, колекцијата Lightology и многу повеќе. Пред да ја купите, бидете сигурни дека ќе изберете тавански прибор чија скала е во рамнотежа со големината на собата.( Три-димензионална форма предводена таванот светлина )

Три-димензионална форма предводена таванот светлина

Product Model List

ITEM NO. Product Size(mm) Power Consumption(W)
KN-CL1-30*30
L300 * W300 * H60
12
KN-CL1-40*40
L400 * W400 * H60
24
KN-CL1-50*50
L500 * W500 * H60
36
KN-CL1-60*60
L600 * W600 * H60
48
LED: SMD 2835
COLOR: 3000~3200KK/4000~4200K/6000~6500K
VOLTAGE: AC 85V-265V

Product Photo

LED таванско светло
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1

Shell Colors

LED таванско светло
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 BLANK
LED таванско светло
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 LIGHT PINK K
LED таванско светло
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 GREEN
LED таванско светло
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 LIGHT WHITE
LED таванско светло
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL1 YELLOW
LED таванско светло
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-CL4 LIGHT BLUE K

 Три-димензионална форма предводена таванот светлина

Прикажи ги другите модели >>
1. Три-димензионална форма предводена таванот светлина
2.
3.
4.


 
ЛЕР комерцијално светло
   LED светлото на ѕидот мијалник
   LED поплави светлина
   LED панел светло
   LED лента светлина
   LED светло за светло
   LED таванско светло
   LED осветлување светлина
   LED неонски цевки
   LED подземно светло
   LED светилка
ЛЕР одмор светло
   LED низа светло
   LED завеса светлина
   LED нето светло
   Светло со LED светилка
   LED осветлена врвот светлина
   LED гумена кабел светлина
ЛЕР виртуелната реалност светлина
   LED кокосово палто светло
   LED светло цреша
   LED кокосова палма светлина
Додатоци
   Управувач
   Приклучок за струја
   Напојување
Пакување
Сертификат за производ
   Бренд и патент
   Сертификат
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Поддржуваме подолу испорака

со воздух, по морски пат

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Поддржуваме подолу исплата

Жичен трансфер

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Контактирајте не   Мапа на сајтот  Last modified: February 26 2021 03:45:23.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)