Karnar каталог >>>> погледнете онлајн   преземете .zip Изберете побрз сервер за да ја посетите нашата веб-страница!посетете го нашиот англиски сервер!посетете го нашиот кинески сервер!


LED светло цреша
Прикажи ги другите модели >>
1. тип на маса
2.
3.
4.
5.

тип на маса. Светлината LED Cherry Tree е составена од вештачки гранки и транспарентен цвет на цреша со висок квалитет и различни бои на LED внатре. Кога е светло во текот на ноќта, тоа е прекрасен поглед со различни бои на LED светилка од цреша. Especialy, кога овие ЛЕР дрво светлината стави RGB LED во внатрешноста на цреша боја, LED светло дрво боја може да се промени со цел од црвена, зелена и сина еден по еден. Таа е една од најпопуларните и совршена декорација на производи од новогодишни елки, прозорци и разни фестивалски екрани. Светлината на црешовото црево на дрвото е најдобриот избор за украсување на парковите, туристичките места, плоштадите, хотелите, улиците на градовите и вашата градина. Исто така, овие ЛЕР цреша дрво светлината е најдобар избор за различни церемонија и фестивал. -( тип на маса )

тип на маса

ITEM NO.
HEIGHT/DIA(M)
COLOR & POWER(W)
BRANCH
LED NUMBER(pcs)
VOLT.(V)
LCH-TABLE
0.8/0.8
12
12
12
12
12
12
12
12
1
224
24
LCH-TABLE2
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
320
24
LCH-TABLE3
12
12
12
224
24
LCH-TABLE4
12
12
224
24
LCH-TABLE5
12
12
224
24
LCH-TABLE6
12
224
24
LCH-TABLE7
12
12
12
136
24

LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE
LCH-TABLE2

LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE3
LCH-TABLE4

LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE5
LCH-TABLE6

LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED светло цреша
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE7
PACKAGE

тип на маса

Прикажи ги другите модели >>
1. тип на маса
2.
3.
4.
5.


 
ЛЕР комерцијално светло
   LED светлото на ѕидот мијалник
   LED поплави светлина
   LED панел светло
   LED лента светлина
   LED светло за светло
   LED таванско светло
   LED осветлување светлина
   LED неонски цевки
   LED подземно светло
   LED светилка
ЛЕР одмор светло
   LED низа светло
   LED завеса светлина
   LED нето светло
   Светло со LED светилка
   LED осветлена врвот светлина
   LED гумена кабел светлина
ЛЕР виртуелната реалност светлина
   LED кокосово палто светло
   LED светло цреша
   LED кокосова палма светлина
Додатоци
   Управувач
   Приклучок за струја
   Напојување
Пакување
Сертификат за производ
   Бренд и патент
   Сертификат
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Поддржуваме подолу испорака

со воздух, по морски пат

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Поддржуваме подолу исплата

Жичен трансфер

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Контактирајте не   Мапа на сајтот  Last modified: March 05 2021 03:41:46.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)