Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


LED dritë strip
Shiko modele të tjera >>
1. 110 / 240V AC 12V DC SMD 5050 2835 5730 3014 Drita LED me rrip
2.
3.

110 / 240V AC 12V DC SMD 5050 2835 5730 3014 Drita LED me rrip. Ne kemi zgjedhjen më të madhe të tensionit të ulët dhe të tensionit të lartë LED për të dy aplikacionet e ndriçimit të brendshëm dhe të jashtëm. Disa me emrin e udhëhequr nga dritë neoni flex ose drita e ngurtë e udhëhequr, e udhëhequr neoni flex. Ne aksioneve një shumëllojshmëri të strips CE në të gjitha temperaturat e dëshirueshme kelvin, si dhe një gamë të madhe të rezultateve lumen për të zgjedhur. Përdorni shirita LED të kualitetit të lartë për zonat e ndriçimit të brendshëm dhe të jashtëm ku nevojitet ndriçimi linear i qëndrueshëm, eko-miqësor dhe i përshtatshëm. Të gjitha rrotullat tona të vogla të shiritit Ribbon Star të tensionit të ulët janë testuar me dorë, të vlerësuarat për 50,000 orë të jetës dhe kanë një garanci 2 vjeçare. Shfletoni përzgjedhjen tonë të shiritave Kryeministri RGB dhe Single Color më poshtë ose na jepni një telefonatë me ndonjë pyetje që ju duhet të përcaktoni se cila dritë e shiritit LED është më e mira për ju. Është rritur efikasiteti i shkëlqyeshëm dhe SMD-të më të larta kanë lejuar dritat e shiritave LED të jenë të përdorura në aplikime të tilla si ndriçimi i detyrës me ndriçim të lartë, ndërrimi i ndriçimit fluoreshent dhe halopgjen, aplikimet e ndriçimit të tërthortë, inspektimi Ultra Violet gjatë proceseve të prodhimit, dizajnit të caktuar dhe të kostumeve, madje edhe rritjes së bimëve.( 110 / 240V AC 12V DC SMD 5050 2835 5730 3014 Drita LED me rrip )

110 / 240V AC 12V DC SMD 5050 2835 5730 3014 Drita LED me rrip

Product Model List

ITEM NO. LED SIZE(mm) Power Consumption
KN-SMD5050-60P
60 PCs SMD 5050 16mm * 7mm
10 Watts/m
KN-SMD2835-276P
276Pcs SMD 2835 18mm * 7.5mm
10 Watts/m
KN-SMD2835-180P
180Pcs SMD 2835 18mm * 7.5mm
9 Watts/m
KN-SMD2835-144P
144Pcs SMD 2835 18mm * 7.5mm
8 Watts/m
KN-SMD2835-120P
120Pcs SMD 2835 15mm * 7.5mm
7 Watts/m
KN-SMD5730-120P
120Pcs SMD 5730 15mm * 7.5mm
10 Watts/m
KN-SMD5730-120P-C
120Pcs SMD 5730 18mm * 7.5mm
9 Watts/m
KN-SMD5730-72P
72Pcs SMD 5730 16mm * 7mm
7 Watts/m
KN-SMD3014-120P
120Pcs SMD 3014 15mm * 7mm
6 Watts/m
LED: SMD5050 is 20-22 lm,SMD2835 is 22~24 lm,SMD5730 is 40~45 lm,SMD3014 is 8~10 lm
COLOR: 3000K/4000K/6500K/RED/BLUE/GREEN/GOLDEN YELLOW/PINK,RGB(SMD 5050)
VOLTAGE: AC 220V-240V (AC 110V-130V customized)

Packaging Details

1) 50meters/reel & 100meters/reel ; 
2) one reel/CTN ; 
3) Carton Size : (34*34*12/34*34*21cm).
 
Product Photo
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
WHITE BODY
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
YELLOW BODY
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-SMD3014-120P
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-SMD5050-60P
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-SMD2835-276P
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
KN-SMD5730-120P

Installation Process


For header
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD

For ender
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD LED dritë strip
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD

Application:

Widely used for home decoration , hotels, clubs, shopping malls, etc.
* Decoration or backlight for showcase, advertising, displayer board,corridor, ceiling, stair.
* Lighting for hotel, garden, bridge,road.
* Architectural decorative lighting, boutique atmosphere lighting.
* Extensively applied in Backlighting, concealed lighting, channel letter lighting.
* Decorative lights for holiday, event, show exhibition.
* Emergency & security lighting, advertisement sign lighting.
* Applicable for contour lighting.110 / 240V AC 12V DC SMD 5050 2835 5730 3014 Drita LED me rrip

Shiko modele të tjera >>
1. 110 / 240V AC 12V DC SMD 5050 2835 5730 3014 Drita LED me rrip
2.
3.


 
Drita komerciale LED
   Drita e rondele e dritës LED
   LED dritë përmbytjeje
   LED dritë pannel
   LED dritë strip
   Led dritë poshtë
   LED dritë tavani
   Dritë varëse LED
   Tub LED neoni
   Dritë nëntokësore LED
   Llambë LED
LED pushime dritë
   LED dritë varg
   Dritë LED perde
   Led dritë neto
   Drita LED icicle
   Dritë tip LED LED
   LED dritë kabllo prej gome
Drita e realitetit virtual LED
   LED dritë palme kokosit
   LED drita qershi
   LED dritë dru palmë kokosit
aksesorë
   kontrollues
   Prizë e rrymës
   Furnizimi me energji elektrike
paketim
Certifikata e produktit
   Markë dhe patentë
   certifikatë
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesën

Transferimi i telave

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: July 20 2024 03:41:14.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)