Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


Product Glossary
*Kina kryesoi fabrikën*Guangdong udhëhequr fabrikë*Zhongshan udhëhequr fabrikë*Fabrika Guzheng udhëhequr nga qyteti
*Kina kryesoi produktet*Guangdong produkteve të udhëhequr*Zhongshan udhëhequr produktet*Guzheng qytetit udhëhequr produkteve
*Kina udhëhoqi aplikimet*Aplikacionet e udhëhequr nga Guangdong*Zhongshan udhëhequr aplikimet*Guzheng Qyteti udhëhequr aplikacionet
*Kina çoi në shtëpi dekorativ*Guangdong udhëhequr në shtëpi dekorative*Zhongshan udhëhequr në shtëpi dekorative*Guzheng Qyteti udhëhequr në shtëpi dekorative
*Produktet e udhëhequr nga Kina*Kina kryesonte produktet më të mira*ndriçimi i udhëhequr*dritat e udhëhequr
*të udhëhequr dritat arkitektonike*udhëhequr dritën e Krishtlindjeve*të udhëhequr dritat arkitektonike*Led dritat e jashtme
*Led dritat e brendshme*Led produkt*Led seri*Led Catagories
*Led aplikacionet*Led shtëpinë Dekorative*Led drita dmx*e udhëhequr dritë fazë
*Drita LED fazë*udhëhequr dritën e Krishtlindjeve*të udhëhequr dritat arkitektonike*ndriçimi i udhëhequr
*dritat e udhëhequr*dritat zanash të udhëhequr*Led dritat komerciale*Led dritat e jashtme
*Led dritat e brendshme*Produktet e udhëhequr nga pushteti të lartë*3 watts udhëhequr produktet*5w produkteve të udhëhequr
*220V produkte të udhëhequr*Produktet e udhëhequr nga 24V*produkti i tensionit të gjerësisë*Produktet e udhëhequr nga 110V
*Produktet e IP65 Led*Produktet IP68 udhëhequr*Produktet IP20 udhëhequr*Produktet aktuale të udhëhequr nga rryma
*Produkte të udhëhequr me tension të vazhdueshëm*ndriçim me ngjyra të udhëhequr*rgb udhëhequr nga ndriçimi*ndriçimi i udhëhequr
*e udhëhequr nga drita*të udhëhequr nga projekti*Led dritë dekorative*Dritat e kopshtit
*Shifrat e Krishtlindjeve*Dritat e Krishtlindjeve*Drita e realitetit virtual LED*Drita e pemës së Peach LED
*Drita LED dritë pishash*Drita e drurëve LED*Drita LED e drurit të kokosit*LED pemë bukuroshe
*LED pisha*Pemë LED panje*LED pemë kokosit*aksesorë
*Aksesorët për dritën e rondele të rrymës LED*Aksesorë për dritën e përmbytjeve LED*Aksesorë për dritë LED pannel*Aksesorë për dritë LED të butë
*Aksesorët për dritë LED poshtë*Aksesorë për dritë LED*Aksesorë për dritë varëse LED*Aksesorë për tub LED neoni
*Aksesorët për dritën nëntokësore LED*Pajisje shtesë për llambë LED*Aksesorët për dritën e pushimeve LED*Aksesorët për dritën e vargut LED
*Aksesorë për dritë perde LED*Aksesorë për dritën e dritës LED*Aksesorët për dritën e zjarrit LED*Aksesorë për dritën e tipit LED të formuar
*Aksesorë për dritën e kabllit të gomës LED*Aksesorë për dritën LED të realitetit virtual*Aksesorë për dritën e palme të kokosit LED*Aksesorët për dritën e qershisë LED
*Aksesorë për dritën e pemës së kokosit*Aksesorë për pajisje, prizë, energji*Pajisje shtesë për pajisje*Aksesorë për priza elektrike
*Aksesorë për furnizim me energji elektrikepaketim*Certifikata e produktit*Certifikata GS
*CE Certifikata*Certifikata FCC*UL Certifikata.


Kinë eksportuesit
Tregtarët me shumicë Kinë, e udhëhequr nga drita litar, e udhëhequr nga drita ndrit, e udhëhequr nga drita neto, dritë udhëhequr perde, LED, drita udhëhequr lëndinë, tub Neon, EL, udhëhequr Drita Tree, kaktus, kabllor gome, udhëhequr llambë, udhëhequr llambë, fibra, kontrollues, Led dritë dekorative, Led dritë zinxhir, dritë dru

 • Burimi për prodhuesit në Guzhen qytetit, Zhongshan City, Provinca Guangdong, Kinë
 • Prodhuesi i nga Guzhen Town, Zhongshan City, Provinca Guangdong, Kinë
 • Prodhuesi i në Guangdong në Kinë.
 • Kina paraqiti Guangdong prodhuesit dhe listuar këtu janë me burim nga ndriçimi karnar.
 • Ky grup përfshin:
 • Burimi për
 • Produktet për
 • Kinë eksportuesit
 • Kinë tregtarët me shumicë
 • Zhongshan eksportuesit
 • Zhongshan tregtarët me shumicë
 • Zhongshan furnizuesit dhe LED llambat, llamba LED & tuba, diodes, sistem ndriçimi auto, ndriçim LED, DORES LED, ndriçim pushime, downlights, dritat e rrugëve, dritat tavan, llampat mur, dritat kopsht, DORES & pishtarë, spotlights tavan, , LED dritë përmbytje, dritë LED pannel, dritë LED strip butë, LED dritë poshtë, dritë LED tavan, dritë varëse LED, tub LED neon, dritë LED nëntokësore, llambë LED
 • Guangdong furnizuesit dhe LED llambat, llamba LED & tuba, diodes, sistem ndriçimi auto, ndriçim LED, DORES LED, ndriçim pushime, downlights, dritat e rrugëve, dritat tavan, llampat mur, dritat kopsht, DORES & pishtarë, spotlights tavan, , LED dritë përmbytje, dritë LED pannel, dritë LED strip butë, LED dritë poshtë, dritë LED tavan, dritë varëse LED, tub LED neon, dritë LED nëntokësore, llambë LED
 • Qyteti Guzheng furnizuesit dhe LED llambat, llamba LED & tuba, diodes, sistem ndriçimi auto, ndriçim LED, DORES LED, ndriçim pushime, downlights, dritat e rrugëve, dritat tavan, llampat mur, dritat kopsht, DORES & pishtarë, spotlights tavan, , LED dritë përmbytje, dritë LED pannel, dritë LED strip butë, LED dritë poshtë, dritë LED tavan, dritë varëse LED, tub LED neon, dritë LED nëntokësore, llambë LED
 • LED DOWN LEHTA, dritë udhëhequr strip, furnizuesi LED LEHTA Ceiling dhe fabrika nga Guzhen qytetit, Zhongshan City, Guangdong Province, China
 • udhëhequr llambë, 3x1w, 3x3w, 3x5w, ndriçim të udhëhequr
 • Par64 udhëhequr, dritë par, dritë fazë, udhëhequr dritë
 • rondele e udhëhequr nga muri
 • udhëhequr litar litar, motiv i udhëhequr
 • e udhëhequr nga litarët, e udhëhequr nga motivi
 • ndriçimi i udhëhequr nga porcelani, llambat e udhëhequr nga porcelani, LED LEHTA DOWN, drita e rripit të udhëhequr, LED LEHTA ME NJËSIA nga Guzhen Town, Zhongshan City, Guangdong Province, China
 • LED DOWN LIGHT furnizuesi dhe fabrika nga Guzhen qytetit, Zhongshan City, Guangdong Province, China
 • drita e udhëhequr nga llambat, drita e udhëhequr, drita LED PENDANT, LEHTA E DIZAJNIT LED
 • drita e udhëhequr nga llambat, drita e udhëhequr, drita LED PENDANT, LEHTA E DIZAJNIT LED
 • udhëhequr dritën neoni flex, udhëhequr dritë
 • LED SOFT STRIP LEHTA, LED dritë neoni përkul, Led litar litar, e udhëhequr nga drita neoni, e udhëhequr nga drita
 • e udhëhequr nga drita dmx, e udhëhequr nga drita, drita dmx
 • udhëhequr dmx kontrollues, dmx 512 kontrollues
 • udhëhequr nga drita sportive, e udhëhequr nga drita, udhëhequr llambë
 • e udhëhequr nga pishina, e udhëhequr nga drita
 • e udhëhequr nga lëndinë, udhëhequr nga drita, udhëhequr nga pushtet të lartë
 • udhëhequr drita pemë, të udhëhequr nga drita, e udhëhequr nga drita qershi
 • e udhëhequr nga litarët, e udhëhequr nga dritë e butë, e udhëhequr nga drita
 • udhëhequr par64, udhëhequr llambë, llambë të udhëhequr
 •  
  Drita komerciale LED
     Drita e rondele e dritës LED
     LED dritë përmbytjeje
     LED dritë pannel
     LED dritë strip
     Led dritë poshtë
     LED dritë tavani
     Dritë varëse LED
     Tub LED neoni
     Dritë nëntokësore LED
     Llambë LED
  LED pushime dritë
     LED dritë varg
     Dritë LED perde
     Led dritë neto
     Drita LED icicle
     Dritë tip LED LED
     LED dritë kabllo prej gome
  Drita e realitetit virtual LED
     LED dritë palme kokosit
     LED drita qershi
     LED dritë dru palmë kokosit
  aksesorë
     kontrollues
     Prizë e rrymës
     Furnizimi me energji elektrike
  paketim
  Certifikata e produktit
     Markë dhe patentë
     certifikatë
   

  Karnar in Globalsources.com

  Karnar in youtube

  Ne mbështesim nën ngarkesë

  nga ajri, nga deti

  Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

  Shipment by TNT ! Shipment by EMS !  Ne mbështesim më poshtë pagesën

  Transferimi i telave

  Pay by Western union !

  Pay by Paypal, credit card !


     
   
   
  ©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: May 20 2024 03:22:44.

  shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)