Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


LED drita qershi
Shiko modele të tjera >>
1. lloj tabelash
2.
3.
4.
5.

lloj tabelash. Drita LED Cherry tree është e përbërë nga degë artificiale dhe lulëzim transparent Qershi me cilësi të lartë dhe ngjyra të ndryshme të LED brenda. Kur është dritë gjatë natës, Është një pamje e mrekullueshme me ngjyra të ndryshme të dritës së qershisë LED. Veçanërisht, kur këto drita LED të drunjve vënë RGB LED brenda qershisë, ngjyra LED dritë pemë mund të ndryshohet me porosi nga të kuqe, jeshile dhe blu një nga një. Është një nga dekorimet më popullore dhe perfekte të pemëve të Krishtlindjeve, dritareve dhe shfaqjeve të ndryshme të festivalit. Pema LED dritë e qershisë është zgjedhja më e mirë për dekorimin e parqeve, vendpushimeve turistike, shesheve, hoteleve, rrugëve të qyteteve dhe kopshtit tuaj. Gjithashtu këto drita me pemë qershie me drita qershie është zgjidhja më e mirë për ceremoni dhe festival të ndryshëm.( lloj tabelash )

lloj tabelash

ITEM NO.
HEIGHT/DIA(M)
COLOR & POWER(W)
BRANCH
LED NUMBER(pcs)
VOLT.(V)
LCH-TABLE
0.8/0.8
12
12
12
12
12
12
12
12
1
224
24
LCH-TABLE2
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
320
24
LCH-TABLE3
12
12
12
224
24
LCH-TABLE4
12
12
224
24
LCH-TABLE5
12
12
224
24
LCH-TABLE6
12
224
24
LCH-TABLE7
12
12
12
136
24

LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE
LCH-TABLE2

LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE3
LCH-TABLE4

LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE5
LCH-TABLE6

LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED drita qershi
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE7
PACKAGE

lloj tabelash

Shiko modele të tjera >>
1. lloj tabelash
2.
3.
4.
5.


 
Drita komerciale LED
   Drita e rondele e dritës LED
   LED dritë përmbytjeje
   LED dritë pannel
   LED dritë strip
   Led dritë poshtë
   LED dritë tavani
   Dritë varëse LED
   Tub LED neoni
   Dritë nëntokësore LED
   Llambë LED
LED pushime dritë
   LED dritë varg
   Dritë LED perde
   Led dritë neto
   Drita LED icicle
   Dritë tip LED LED
   LED dritë kabllo prej gome
Drita e realitetit virtual LED
   LED dritë palme kokosit
   LED drita qershi
   LED dritë dru palmë kokosit
aksesorë
   kontrollues
   Prizë e rrymës
   Furnizimi me energji elektrike
paketim
Certifikata e produktit
   Markë dhe patentë
   certifikatë
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesën

Transferimi i telave

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: February 29 2024 03:16:26.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)