Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


Drita e rondele e dritës LED
Shiko modele të tjera >>
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9. 96W 192W Linear i papërshkueshëm nga uji IP65 DMX RGB ose i qëndrueshëm LWW-2 LED rondele mur
10.

96W 192W Linear i papërshkueshëm nga uji IP65 DMX RGB ose i qëndrueshëm LWW-2 LED rondele mur. LEHTA UDHËHEQËSORE PËR UDHËHEQUR. Një gamë e re emocionuese në dritat Festive me ndikim të vërtetë është seria e rondele LED Wall, duke krijuar një humor të butë, duke dhënë ndriçim të qetë sfond. Gjithashtu mund të përdoret në një zonë më të ngushtë për efekt dramatik, sidomos kur disa përdoren së bashku ose mbulojnë zona të mëdha me ndikim të fortë. Washers tona Wall LED janë përdorur kryesisht për dekorimin dhe duke theksuar një ndërtesë apo kopsht. Gama jonë përfshin ngjyra që ndryshojnë rondele që gjenerojnë ngjyra të shumëfishta, të tilla si ndezja, venitje ose statike. Mund të punojë në modalitetin e pavarur dhe në modalitetin DMX, të cilat mund të gjenerojnë efekte të ndryshme të ndryshimit të ngjyrës, të tilla si ndezja, venitje, qëndrueshmëri, DMX 256 shkalla e hollë gri, DMX programueshëm (mijëra efekte në dispozicion nëse shumë drita janë të lidhura së bashku). Modaliteti i kontrollit të dritës sonë: Modaliteti i pavarur / Modaliteti Master / Slave / DMX / RGB ose i qëndrueshëm( 96W 192W Linear i papërshkueshëm nga uji IP65 DMX RGB ose i qëndrueshëm LWW-2 LED rondele mur )

96W 192W Linear i papërshkueshëm nga uji IP65 DMX RGB ose i qëndrueshëm LWW-2 LED rondele mur

A:Structure and Specification:
Size: L600 (1200)*W146*H 170mm
Material of Shell: aluminum alloy
Weight: 8.5kgs( 600mm ), 14.5kgs( 1200mm )
Rotary angle: 180°
B:Technical Parameters
Input Voltage : 100V~256V AC
Operating Voltage : 24V DC
Protection Rating : IP44
Operating Temperature : -20°C ~40°C
ITEM NO.
LED Quantity
Color
Current
Power Consumption
Beam Angel
Project distance
LWW-2-72P
72 Power LED
R-24, G-24, B-24
0.4A(Max.)
96Watts
25 °
20M
LWW-2-144P
144 Power LED
R-48, G-48, B-48
0.9A(Max.)
192Watts
25 °
20M

Drita e rondele e dritës LED
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
structure


Drita e rondele e dritës LED
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LWW-2-72P
Drita e rondele e dritës LED
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LWW-2-144P

96W 192W Linear i papërshkueshëm nga uji IP65 DMX RGB ose i qëndrueshëm LWW-2 LED rondele mur

Shiko modele të tjera >>
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9. 96W 192W Linear i papërshkueshëm nga uji IP65 DMX RGB ose i qëndrueshëm LWW-2 LED rondele mur
10.


 
Drita komerciale LED
   Drita e rondele e dritës LED
   LED dritë përmbytjeje
   LED dritë pannel
   LED dritë strip
   Led dritë poshtë
   LED dritë tavani
   Dritë varëse LED
   Tub LED neoni
   Dritë nëntokësore LED
   Llambë LED
LED pushime dritë
   LED dritë varg
   Dritë LED perde
   Led dritë neto
   Drita LED icicle
   Dritë tip LED LED
   LED dritë kabllo prej gome
Drita e realitetit virtual LED
   LED dritë palme kokosit
   LED drita qershi
   LED dritë dru palmë kokosit
aksesorë
   kontrollues
   Prizë e rrymës
   Furnizimi me energji elektrike
paketim
Certifikata e produktit
   Markë dhe patentë
   certifikatë
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesën

Transferimi i telave

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: June 14 2024 03:30:50.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)