Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


LED dritë përmbytjeje
Shiko modele të tjera >>
1.
2. 18W 24W 36W LED i papërshkueshëm nga uji IP65 KNFL-002 dritë përmbytjeje
3.

18W 24W 36W LED i papërshkueshëm nga uji IP65 KNFL-002 dritë përmbytjeje. Dritat LED të përmbytjeve funksionojnë në mënyrë efikase dhe ruajnë energji, por gjithashtu zvogëlojnë shpenzimet e mirëmbajtjes dhe të shërbimit si rezultat i jetës së tyre të gjatë. Ndriçuesit tradicionalë kërkojnë zëvendësimin e shpeshtë të llambave dhe kanë nevojë për shërbim të rregullt gjatë periudhave kritike të punës. Ndriçuesit e ZHEL do të ndihmojnë në kursimin e kostove dhe në rritjen e efikasitetit duke siguruar që puna ndonjëherë do të ndalet për shkak të bulbeve të zhdukur, të prishur ose të djegur. Shumë nga prozhektorët tanë mund të kontrollojnë me anë të dmx512 singal. Modaliteti i kontrollit: Modaliteti i pavarur / Modeli Master / Slave / DMX / RGB ose të Qëndrueshme( 18W 24W 36W LED i papërshkueshëm nga uji IP65 KNFL-002 dritë përmbytjeje )

18W 24W 36W LED i papërshkueshëm nga uji IP65 KNFL-002 dritë përmbytjejeLED dritë përmbytjeje
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD LED dritë përmbytjeje
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD LED dritë përmbytjeje
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD LED dritë përmbytjeje
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
18W
24W
24W
36W
Model: KNFL-002
Spec:

1,Lighting Efficiency: ≧ 87% ,power factor: ≧ 0.98

2,Luminous flux :80~95LM/W

3,Color temperature :6000-7000K

4,Life: ≧ 50000 hours

5,Light source : super-bright chip package, All in One high-power LED,no radiation, environmental friendly ,energy saving and long lifespan.

6,Input voltage: AC110-240V, 50/60HZ , power factor: ≧ 0.98, luminaire efficiency: ≧ 87%

7,BODY TEMPERATURE : <48°C

8,LED WORKING TEMPERATURE : <58°C

FULL RANGE OF COLORS : Cool white, Warm white, Blue, Green ,Red,Yellow, etc

 

Features

1) New generation,replace metal halide lamp.

2) Dustproof and waterproof rating up to IP65.

3)Integration of luminaires&power supply,smart design&light weight, easy installation.

4)Easy to maintain.

5) Led high power floodlights, used as sportlights or floodlights for object's structure or profiles;

Application:In projects,like landscape lighting,advertising signs, building wall lights, tennis court, car park, stadium, pier, park, trees,sculpture and so on.


LED dritë përmbytjeje
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED dritë përmbytjeje
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD


18W 24W 36W LED i papërshkueshëm nga uji IP65 KNFL-002 dritë përmbytjeje

Shiko modele të tjera >>
1.
2. 18W 24W 36W LED i papërshkueshëm nga uji IP65 KNFL-002 dritë përmbytjeje
3.


 
Drita komerciale LED
   Drita e rondele e dritës LED
   LED dritë përmbytjeje
   LED dritë pannel
   LED dritë strip
   Led dritë poshtë
   LED dritë tavani
   Dritë varëse LED
   Tub LED neoni
   Dritë nëntokësore LED
   Llambë LED
LED pushime dritë
   LED dritë varg
   Dritë LED perde
   Led dritë neto
   Drita LED icicle
   Dritë tip LED LED
   LED dritë kabllo prej gome
Drita e realitetit virtual LED
   LED dritë palme kokosit
   LED drita qershi
   LED dritë dru palmë kokosit
aksesorë
   kontrollues
   Prizë e rrymës
   Furnizimi me energji elektrike
paketim
Certifikata e produktit
   Markë dhe patentë
   certifikatë
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesën

Transferimi i telave

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: April 24 2024 03:08:45.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)