Katalogu i Karnar >>>> shikoni në internet   shkarko .zip Ju lutemi zgjidhni një server më të shpejtë për të vizituar faqen tonë të internetit!vizitoni serverin tonë anglez!vizitoni serverin tonë kinez!


Led dritë poshtë
Shiko modele të tjera >>
1.
2. 10w 18w 30w sipërfaqe LED downlight
3.

10w 18w 30w sipërfaqe LED downlight. Drita jonë e ndriçuar ose poshtë dritës (edhe drita e tenxhere në anglisht kanadeze, nganjëherë mund të ndriçohet (për dritën e kutive) në anglishten amerikane) është një instalim i lehtë që është instaluar në një hapje të zbrazët në tavan. Kur instalohet, duket se ka dritë që shkëlqen nga një vrimë në tavan, duke përqëndruar dritën në një drejtim poshtë, si një projeksion i gjerë ose qendër të vatrës së ngushtë. Një gamë e dritës LED të efektshme të energjisë LED, dritat e tavanit LED që ofrojnë një pamje moderne dhe të ndjehen. Ndriçimi në këtë varg është shumë efikas për energji me një jetëgjatësi të gjatë, duke lejuar kursime të konsiderueshme në faturat e energjisë dhe koston e llambave zëvendësuese, duke siguruar një prodhim të lartë të dritës. Ndriçimi i udhëhequr nga drita jonë dhe drita e murit janë të gjitha burimet e udhëhequr.( 10w 18w 30w sipërfaqe LED downlight )

10w 18w 30w sipërfaqe LED downlight

Product Model List

ITEM NO. Panel Size(inch) Product Size(mm) Power Consumption(W)
KN-DL-S-10W
2.5
Ø76 * H100
10
KN-DL-S-18W
3
Ø100 * H150
18
KN-DL-S-30W
3.5
Ø115 * H150
30
LED: COB
COLOR: 3000~3200KK/4000~4200K/6000~6500K
VOLTAGE: AC 85V-240V

Product Photo

Led dritë poshtë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
Led dritë poshtë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
Led dritë poshtë
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD


10w 18w 30w sipërfaqe LED downlight

Shiko modele të tjera >>
1.
2. 10w 18w 30w sipërfaqe LED downlight
3.


 
Drita komerciale LED
   Drita e rondele e dritës LED
   LED dritë përmbytjeje
   LED dritë pannel
   LED dritë strip
   Led dritë poshtë
   LED dritë tavani
   Dritë varëse LED
   Tub LED neoni
   Dritë nëntokësore LED
   Llambë LED
LED pushime dritë
   LED dritë varg
   Dritë LED perde
   Led dritë neto
   Drita LED icicle
   Dritë tip LED LED
   LED dritë kabllo prej gome
Drita e realitetit virtual LED
   LED dritë palme kokosit
   LED drita qershi
   LED dritë dru palmë kokosit
aksesorë
   kontrollues
   Prizë e rrymës
   Furnizimi me energji elektrike
paketim
Certifikata e produktit
   Markë dhe patentë
   certifikatë
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesën

Transferimi i telave

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2018 Karnar   Na kontaktoni   Harta e faqes  Last modified: April 24 2024 03:08:45.

shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)